BEHAPPY…istnieje na scenie muzycznej od ponad dziesięciu lat,
każdy z nas ma za sobą wieloletni „bagaż” doświadczeń z muzyką.Wesela, koncerty które gramy cieszą się wielkim zainteresowaniem, zarówno wśród młodzieży jak też starszej publiczności. Nasz repertuar łączy ze sobą pokolenia, dlatego też często jesteśmy zapraszani na festyny, pikniki, studniówki, dancingi, wesela i inne rodzinne imprezy okolicznościowe. Mamy już za sobą występy zarówno na kameralnych bankietach jak i koncertach dla kilkutysięcznej widowni – na jednych i drugich jesteśmy bezkonkurencyjni, a publiczność i organizatorzy są z nas zawsze zadowoleni i często zapraszają nas ponownie.
Tworzymy zgraną, zaprzyjaźnioną grupę. Mamy podobne zainteresowania i gusta. Lubimy grać utwory różnych wykonawców. Mamy w swoim repertuarze piosenki z najnowszych list przebojów jak też standardy muzyki rozrywkowej. Nasz repertuar nie ma ograniczeń pod względem gatunku muzyki. Gramy zarówno rocka jak i disco polo, a także piosenki angielskie, rosyjskie, białoruskie, włoskie i hiszpańskie. Lista utworów, które wykonujemy regularnie się powiększa i liczy już sobie ponad 1500 piosenek, w naszej własnej aranżacji. Zapewniamy doskonały dobór repertuaru do okoliczności i grupy wiekowej. „Posiadamy profesjonalne nagłośnienie o dużej mocy, doskonałe OŚWIETLENIE (światła laserów i generator dymu sterowane są przez nas podczas imprez) oraz własny transport którym dojedziemy nawet w najdalsze zakątki kraju i jeszcze dalej …”
Od 2016 roku zespół pozyskał „wspaniałą perłę” w zespole w postaci nowej wokalistki PAULI. Obecnie pracujemy w czteroosobowym składzie, profesjonalnie realizując i spełniać wszystkie oczekiwania naszych zleceniodawców.

Marcin

wokal, wirtuoz gitary solowej i mandoliny,
wyczynowo gra na sopiłkach i chętnie eksperymentuje
z innymi instrumentami. Grał już w wielu zespołach
muzycznych miedzy innymi "Eliot" "Skatoffcy" "Jar"
"Rewers Band" „Czeremszyna” z Czeremchy.
Jak sam mówi
"wreszcie odnalazł spokój duchowy" w zespole BE HAPPY.

Daniel

Instrumenty klawiszowe, wokal oraz prowadzenie imprez.
Przygodę z muzyką zaczął w 1991 roku.
Grał w zespołach takich jak „Venus” „Axel”

PAULA

Wspaniała wokalistka. Jej przygoda z muzyką pojawiła się już w przedszkolu kiedy zaczęła uczęszczać do szkoły muzycznej. Na scenie od 2007 roku w paru zespołach jednak na stałe zaaklimatyzowała się w Be Happy. Ciepła barwa głosu idealnie sprawdza się w balladach ale potrafi również pokazać pazur w rockowych kawałkach.

Wiesiek

instrumenty klawiszowe, gitara basowa, akordeon, wokal.
Człowiek orkiestra mający za sobą przeszło 25 lat
grania w zespołach weselnych.

Share Button