Witam. Nazywam się Zenek. W ostatni weekend bawiłem się przy Państwa rytmach na weselu w Rynie. Bardzo mnie urzekły aranżacje znanych utworów w Waszym wykonaniu, a w szczególności rytmy z Podlasia .

Zwiedzając Państwa stronę internetową dodatkowo usłyszałem szereg piosenek „wschodnich”. Raczej w swoim życiu nie będę maił już okazji usłyszeć Państwa występu na żywo (mieszkam na Kaszubach), a jak już pisałem, jestem zachwycony muzyka w Państwa wykonaniu i chciałbym z nią obcować w domu jak i w podróży. Słuchanie jej, to przyjemność dla moich uszu…. Poza tym, nie ukrywam, że chciałbym pochwalić się przyjaciołom i znajomym, że miałem zaszczyt słuchać muzyki w tak zacnym wykonaniu i przy okazji rozpropagować podlaską i wschodnia muzykę, która jest przepiękna.
Właśnie słucham utworów w Państwa wykonaniu. Jest super! Nie dość, że cieszę ucho wspaniałymi hitami (zwłaszcza tymi wschodnimi – nie wiedziałem, że muzyka podlaska i ukraińska jest taka wspaniała, dotychczasowa moja „wiedza muzyczna” kończyła się na Sokołach i Dumce ), to będę mógł sprawić niespodziankę Nowożeńcom, robiąc prezentację ze zdjęć zrobionych przez mego syna, z podkładem oryginalnej weselnej muzyki (chyba nie macie Państwo nic przeciw temu?)!
Co do słuchanych właśnie utworów – wykonanie super! Dużym Państwa atutem jest wokal, ten żeński jaki i męski
Zdradzę małą tajemnicę – nazwa Państwa zespołu była decydująca w wyborze Waszej kapeli przez Roberta (pana młodego). Uważał, że jak na ich weselu będzie grał zespół BE HAPPY, to i w życiu będą BE HAPPY Później Asia (pani młoda) usłyszała piosenki w Waszym wykonaniu i klamka zapadła ostatecznie! Stąd ich determinacja, byście mimo dzielących 200 km. zagrali na weselu! Z perspektywy czasu mogę tylko napisać, że wybór był na 102!!!!

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *